ARTIKUJT E FUNDIT

Festivali i Filmit në Kanë ka mbledhur yjet më të mëdhenj të kinematografisë. Si gjithmonë, janë paraqitjet e pjesëmarrësve në tapetin e kuq,...
  “Si jeni akoma pa fëmijë?” Kujdes kur ti drejtoheni një çifti që nuk kanë fëmijë apo një gruaje që është ende e vetme e...
Vetullat janë tipari që tregon gjendjen shpirtërore dhe emocionale. Mbase nuk e kishit menduar, por vetullat mund të tregojnë shumë edhe për personalitetin...
E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, shfaqet tepër seksi me një fustan të zi në premierën e “Once Upon A Time In...
https://www.instagram.com/p/Bxh6oZgg2ql/?igshid=xfd4k7bv0zhe Këngëtarja dhe aktorja, Selena Gomez befasoi fansat me deklaratën e saj të fundit në Instagram. Gomez zbuloi planet e saj për tu martuar me...