Aktori i njohur i Hollywood-it  Eddie Murphy është bërë baba për herë të dhjetë. Max Charles Murphy erdhi në jetë në 30 nentor.

Duke u Ngarkuar...

Eddie ka plot 10 fëmijë ku më i madhi është 29 vjeç ndërsa më i vogli lindi në 30 nëntor të 2018. Ai është shprehur i lumtur dhe me shaka thoshe se e ka gati skuadrën e futbollit.

Eddie ka qënë i martuar edhe me këngëtaren Mel B, ish pjestaren e Spice Girls.

 

- SPONSOR -