Pa dyshim që mbetet aktoria që e duan dhe e çmojnë të gjithë për talentin e saj…Ajo është një ndër aktoret më të njohura të spektaklit “Portokalli”, e famshme për rolet e saj si drejtoresha e tatimeve, bashkëshortja tek “çifti i lumtur”, Miss Dhoqina etj.

Artistja e njohur Delinda Disha është bërë nostalgjike duke mbledhur mijëra ndjekës në profilin e saj në Instagram, ku ka ndarë së fundmi me ta një foto të vjetër të 14 viteve më parë. Në fakt o Delinda nuk ke ndryshuar fare!