Gabrielle Union dhe Dwyane Wade bëhen prindër më në fund pas 9 aborteve nga aktorja. Ajo u shprehe se ka kaluar tetë apo nëntë aborte gjatë përpjekjeve për të pasur fëmijë me basketbollistin e NBA.

“Kam pasur tetë ose nëntë aborte. Për tre vjet, trupi im ka qenë i burgosur duke u përpjekur të ngelja shtatzënë”. – ka shkruar aktorja e njohur në postimin në Instagram.

Duke u Ngarkuar...

Më pas çifti ka postuar një post tjetër ku kanë shkruar :

“Jemi pa gjumë dhe të sfilitur, por kaq të ngazëllyer që të ndajmë fëmijën tonë të mrekullisë, që erdhi në jetë natën e kaluar përmes një nëne mbartëse dhe 11/7 do të gdhendet në zemrat tona si dita më e bukur. Mirëserdhe në festë vajza jonë e ëmbël”.

- SPONSOR -