Pas lajmit se aktori i njohur i serialit “Fate të kryqëzuara”, Erkan Petterkaya, që vizitoi Prishtinën, tani një tjetër lajm vjen nga burime të ndryshme duke konfirmuar se një tjetër aktore turke qënka në Shqipëri.

- SPONSOR -Smiley face

Sipas burimeve për media të ndryshme aktorja Farah Zeynep Abdullah është duke shijuar pushimet e saj në Shqipëri. Farah që është e njohur për rolin e saj si Sura në serialit “Kurti dhe Sura” apo shumë seriale të tjera ndodhet në Ksamil për të pushuar dhe këtë e ka bërë të ditur edhe vetë aktorja e cila ka postuar një foto në story.

- SPONSOR -Smiley face