Mesa duket Met Gala 2018 nuk e ka frymëzuar Aurela Gaçen aspak sepse tendencat e fundit që u shfaqën në trupat e hollivudianeve .Aurela Gaçe i ka realizuar përpara pesë vjetësh këto tendenca me stilistët shqiptarë dhe ky event nuk e surprizoi aspak Aurelën. Edhe për hir të së vërtetës fotot që Aurela ka ndarë me ndjekësit sot në Instagramin e saj janë vërtetë tendencat që ne i pamë dje në Met Gala 2018, por kujdes Aurela i ka veshur këto tendenca në 2013. Aurela nuk nguroi ti ndante këto foto duke falenderuar ata që bashkëpunuan bashkë me të dhe krahas fotove ajo ka shkruar plot origjinalitet realitetin që dhemb tek shqiptarët por të vërtetën dhe faktet e Aurelës shqiptarët nuk kanë ç’ti bëjnë , transmeton mulliri.al.

KUR E BEJME NE, QUHET SAJESË, E SAJUAR ETJ…KUR E BEJNE JASHTE SHTETIT, QUHET ART 🤣 Kur e bejme ne, quhet "çmenduri " ..kur e ben bota, quhet tendence, mode. Tani, nese ne I kemi disa njerez qe kane punuar e punojne, pse te mos I duartokasim? Apo meqe s'na I njeh bota , nuk u quhet talenti? NJE DUARTOKITJE E MADHE PER STILISTET TANE PRA…2001 #Veshja bardhe e zi u krijua nga @rezartaskifteri dhe frymezimin e mori nga teksti I I kenges #me gjysmen e vetvetes na shkoi jeta. . Veshja e dyte, krijuar nga @jonipeci @geraldina_sposa , thjeshte qe une te nuseroja sic dua 😅 . …pra , t'ja u dime vlerat edhe ketyre florinjve tane qe mbase nuk kane prekur Met Gala-te e botes, jo se u mungon talenti te krijojne, por u mungon dritarja nga ku mund ti shohe bota. 👏👏👏👏👏👏👏👏👏🙏🙏🙏 DUARTOKITJA u takon krijuesve#stilisteve tane . #metgala #mode #fashion

A post shared by email info@managementgroup.al (@aurelagaceofficial) on

Duke u Ngarkuar...

“Kur e bejme ne, quhet “çmenduri ” ..kur e ben bota, quhet tendence, mode. Tani, nese ne I kemi disa njerez qe kane punuar e punojne, pse te mos I duartokasim? Apo meqe s’na I njeh bota , nuk u quhet talenti? NJE DUARTOKITJE E MADHE PER STILISTET TANE PRA…2001 #Veshja bardhe e zi u krijua nga @rezartaskifteri dhe frymezimin e mori nga teksti I kenges #me gjysmen e vetvetes na shkoi jeta.

Veshja e dyte, krijuar nga @jonipeci @geraldina_sposa , thjeshte qe une te nuseroja sic dua 😅 . …pra , t’ja u dime vlerat edhe ketyre florinjve tane qe mbase nuk kane prekur Met Gala-te e botes, jo se u mungon talenti te krijojne, por u mungon dritarja nga ku mund ti shohe bota. 👏👏👏👏👏👏👏👏👏🙏🙏🙏 DUARTOKITJA ju takon krijuesve#stilisteve tane .
#metgala #mode #fashion” përfundon diva shqiptare Aurela Gaçe . Mulliri.al

- SPONSOR -