View this post on Instagram

50,000 hearts in the air 🖤

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Ajo është padyshim një nga këngëtaret që di si ta bëj publikun për vete… Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ditë më parë ka mbajtur një koncert në Maltë, ku është përcjellë nga fansa të shumtë.Një prej çasteve më të bukura ka qenë kur publiku e ka plotësuar kërkesën e 29-vjeçares për t’i ngritur duar lart dhe për ta formuar zemrën me duar.

- SPONSOR -Smiley face

Bebe është kthyer me shpinë nga publiku dhe së bashku me ta kanë dhuruar një pamje të bukur, ndërkohë që videon e ka ndarë me miliona fansat e tjerë të saj në Instagram.

“50.000 zemra në ajër”, ka shkruar këngëtarja në përshkrimin e videos së publikuar në Instagram.

- SPONSOR -Smiley face