Ben Affleck së fundmi ka përfunduar rehabilitimin për shkak të konsumit të tepërt të alkoolit.

Të premten  është parë teksa kishte dalë me fëmijët e tij dhe aktori dukej i lumtur me ta. 46 vjeçari u fotografua me fëmijët e tij,djalin Samuel dhe vajzën Seraphina teksa i merrte ata nga shkolla.

Duke u Ngarkuar...

Ndërkohë fituesi i çmimit Oscar,prej një jave thuhet që është në një lidhje me modelen e playboy, 22 vjeçaren Shauna Sexton.

 

- SPONSOR -