Nick dhe Priyanka janë çifti më i ri i martuar në showbiz dhe ditë për ditë na surprizojnë me dhuratat që i bëjnë njëri-tjetrit. Sigurisht që diamantët janë shokët më të mirë  të një femre por dhe një Mercedes Maybach nuk do ishte keq me thënë të drejtën. Nick Jonas na provoi se sa shumë e do gruan e tij me një dhuratë luksoze. Ai i kishte blerë asaj një Mercedes Maybach të zi.

 “Kur burri shkon në numrin një, gruaja mer një Maybach”– shkroi aktorja e njohur në foton që postoi në Instagram ku pozoi me burrin dhe qenushin e saj para makines luksoze . Makina është një Mercedes Maybach i 2019 që kushton plot 200 mijë dollarë dhe me thënë të drejtën u bëmë pak xheloz për dhuratën që mori Priyanka…

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face