Aktualitet Faqe 547

Aktualitet

Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme 26 Dhjetor 2017 Dita Ora Reshje Temp. Era 26.12.2017 04–06 0 mm 5° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje 06–12 0 mm 6° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje 12–18 0 mm 14° 1 m/s - Ere e...
PESHQIT Do të jetë një fund muaji intensiv për ju, intensiv dhe impenjativ. Dashuria: Mërkuri, Saturni, Afërdita dhe Dielli janë pozicionuar në mënyrë të favorshme, duke sjellë qetësi në lidhjet ekzistuese dhe pasione të zjarrta për ata që janë në kërkim...
Riselda Sejdija koreografja e njohur si dhe pedagogia e Universitetit të Arteve njihet për jetën e saj luksoze përkrah bashkëshortit të saj Ajdin Sejdija. Dubai është destinacioni i Riseldës sa herë që ajo do të kaloi pushimet e saj...
Kemi parë ndërtesa të shkatërruara, zjarre dhe mbytje, por tërheq vëmendjen fakti që nuk na ka zënë syri asnjë japonez duke qarë. Kjo ka të bëjë me ndryshimet kulturore të vendeve të ndryshme. Britanikët njihen për kontrollin e emocioneve të...
Mezi i kemi pritur Meghan dhe Kate në një foto të përbashkët, qysh pas shpalljes së fejesës të Princ Harry-t. Dhe nuk kishte rast më të mirë sesa festa e Krishtlindjes. Meghan Markle është e fejuara e parë që i...
Mesa duket, viti i ardhshëm do të filloj më surpriza. Kështu të paktën premtojnë pjesëtarët e grupit West Side Family. Këto janë postimet e tyre në Instagram për Krishtlindjen: Landi Fornia shkruan: “Pa fjalë të tepërta. West Side Family vjen së...
Këngëtarja Eni Koçi dhe reperi Genc Prelvukaj kohëve të fundit flitet se janë në një lidhje. Dyshja janë shndërruar në personazhet më të përfolur të momentit, gjersa ende as njëri as tjetri nuk e kanë konfirmuar lidhjen. Pas bashkëpunimeve të fundit...
Kantautori in njohur Redon Makashi është një nga talentet më të mira shqiptare. Për një kohë të gjatë nuk e ksihim parë pjesëmarrës në asnjë festival, dhe kjo si shkak i një zgjedhje personale të tij. Prandaj prezenca e tij...
Këngëtarja Zaimina Vasjari e cila vetëm pak ditë më parë organizoi dhe një festë për vajzën e saj të cilën ka vendosur ta quajë Khloe, tashmë është në muajin e fundit të shtatzënisë. E lidhur me partnerin e saj aktual...
Duke marrë shkas nga rivlerësimi i përfituesve nga skema e sigurimeve shoqërore dhe shëndetësore, Bosi i birrës Corona, Antonio Fernandez, u ka dhuruar banorëve të fshatit të tij të lindjës në Spanjë, plot 169 milion paund. Cerezales del Condado, është...
- SPONSOR -Smiley face

Smiley face

Duhet Lexuar