Zakonisht yjet bëhen idhuj të shumë fansave, por rrallëherë  shohim që artistët të kenë idhull kolegun të njejtit profesion . Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të kërkuara të momentit  të këngëve të reja si dhe çmimeve që ka...
Bafta Awards janë çmime të rëndësishme të kinematografisë dhe ceremonia e ndarjes së çmimeve mbahet në Londër çdo vit. Në ceremoni marrin pjesë aktorët më të mirë të momentit dhe tapeti i kuq është tepër i rëndësishëm. Ishin të...
Ato njihen si këngëtaret më me famë të momentit. Rita Ora dhe Dua Lipa janë në pritje të ceremonisë së Grammy Awards si dhe të Brit Awards. https://www.instagram.com/p/BtjRU4ChkF-/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=8hbo0p0walos Dy këngëtaret pas nomimeve në ngjarjet e lartpërmendura , së fundi kanë marrë...
“Financial Times” i ka dedikuar një hapësirë sopranos shqiptare Ermonela Jaho dhe lidhjes së saj me të famshmen “Traviata”. “Kanë kaluar 25 vite që kur ‘Traviata’ e Richard Eyre është vënë për herë të parë në skenë. Që prej atëherë,...
Hana Noka, një emër aspak i panjohur për publikun e gjerë shqiptar por tashme dhe të huaj. Ajo është një ndër femrat më të bukura shqiptare ku deri më tani ka ngjitur shkallët e karrierës së saj si modele...
Justin Timberlake shtyn shfaqjen e Los Anxhelos për shkak të çështjeve të vazhdueshme të zërit. Duke përmendur  vokalin e  zhurmshëm, Justin Timberlake ka shtyrë  koncertin e Man of Woods për Staples Center të Los Angeles, natën e së martës,më...
“Glamour Spain”, është pikërisht revista e cila tashmë ka në kopertinë yllin e popit, Rita Ora. https://www.instagram.com/p/BqqYFOrHgUD/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1amsi3xbrq3jv Si gjithmonë Rita Ora di si të shfaqet për tu dukur glamuroze dhe tepër tërheqëse. Këngëtarja së fundi ka udhëtuar në Australi, ku edhe festoi...
Për shumë prej nesh emri Elona Nallbani është një emër i dëgjuar pasi ajo ka qënë soliste në Teatrin e Operas dhe Baletit dhe shpesh ka bërë edhe rolin e prezantueses në emisione apo evenimente të ndryshme. Elona Nallbani ishte...
Jennifer Lopez vjen me këngë të re së fundmi. Superstari Jennifer Lopez dhe Bad Bunny, kanë bashkuar forcat për të punuar së bashku në një këngë të re. Lajmi u konfirmua të enjten pasi Lopez postoi një video në...
  ”Rolling Loud “është duke pushtuar vendin në qendër të qytetit të Los Anxhelos këtë sezon pushimi, duke marrë mbi Bankën e Kalifornisë Stadium dhe Parkun Ekspozita më 14 dhe 15 dhjetor. RL e bëri të ditur zyrtarisht  të premten...

Duhet Lexuar

- SPONSOR -