Pas muajit të javëve të modës, a mendoni se Bella Hadid merr pak kohë për t'u çlodhur? Natyrisht jo! Modelja shkoi   menjëherë për Los Angeles për bashkëpunimin  ndërkombëtar ku bëhet fjalë për të qenë imazh i ri i...
Burberry ka zgjedhur si imazh të parfumit të tij Aktoren Lily James. Në fushatën publicitare shohim aktoren të spostuar në një vend pa hapësirë dhe kohë, e veshur me një xhaketë të zezë dhe duke kërcyer në shi nën...
Pashkët 2018 po afrohen. Nëse nuk keni vendosur ende se çfarë duhet të vishni për këtë festë ne kemi disa këshilla  të stilit që mund të përdorni gjatë kësaj feste...Këshillat tona  do t'ju ndihmojnë të keni një pamje të...
Në fund të gushtit 2016, Kenzo Parfums lançoi aromën për femra Kenzo World. Ky parfum mbërthen vizionin e botës së modës, duke krijuar një aromë ekzaltuese, dinamike dhe sensuale. Një dizajn i shishes origjinale, nënshkruar nga Patrick Li, i cili...
Stilistja ndodhet në Afrikë si përfaqësues e një organizate bamirëse të cilën e Victoria e ka veçanërisht për zemër, dhe me anë të rrjeteve sociale nda momentet më prekëse të udhëtimit. Një pasion që ka qenë gjithmonë i përbashkët...
Ai i bën të gjitha gratë e botës të ëndërrojnë me krijimet e tij seksi, ekzotike dhe pak fetish dhe nuk ka simbol të joshjes më të fortë se sa sholla e kuqe. Ne po flasim për Christian Louboutin,...
Olti Curri moderatori i njohur si edhe autori i shumë teksteve të këngëve të njohura shqiptare sot ka ndarë një postim me fansat e tij në insta stori ku tregon koleksionin e ri të “Dolce Gabban-ës”. Olti njihet për...
Këngëtarja e njohur Kida sapo ka postuar në Instagramin e saj një  foto ku tregon se ndodhet në aeroportin e Vienës. Ajo që mulliri.al vuri re në këtë foto është thjeshtësia e Kidës në këtë foto ku shfaqet pa...
Kemi filluar të numërojmë ditët sepse festa e ditës”Father’s Day” po afrohet. Nëse nuk keni menduar ende dhuratat për  Ditën e Bababit ,ne ju ofrojmë disa   këshilla për  të blerë dhuratën e përsosur. Ne kemi krijuar një përzgjedhje ekskluzive...
Komunikimi jonë në epokën e rrjeteve sociale ,apo të modës, në epokën e rrjeteve sociale? Sot çdo gjë është filtruar nëpërmjet një fotografie, një selfie, të përbashkët në Instagram me hashtag -un e saj të veçantë (mënyra më e...

Duhet Lexuar

- SPONSOR -