Ne-Yo vendos shumë kapele. Këngtëari, tekstshkruesi, producenti, aktori dhe valltari – që pothuajse asnjëherë nuk shihet pa kapele në kokë – së fundmi ka treguar se sa i rëndësishëm është ky aksesor për të. Gjatë performancës së tij në një festival...
Mbretëresha e Spanjës, Letizia befason sërish me veshjen e saj, duke zgjedhur një fustan tejet të lirë. Për të marrë pjesë në kongresin e Shoqatës Ndërkombëtare të Studimeve dhe Komunikimit Social në Zarzuela të Madridit, më 16 korrik, u shfaq...
https://www.instagram.com/p/BuPdShLHmvB/?igshid=3xp32rh4hogl Irina Shayk nuk dëshiron të duket “e përsosur” gjatë gjithë kohës. Modelja 33-vjeçare njihet për bukurinë e saj të jashtëzakonshme dhe ka një trup për tu pasur zili. Por ylli rus zbuloi se ka edhe ditë të këqija të lëkurës...
Kanë kaluar më shumë se 20 vjet që nga vdekja e saj, por sot stili i Princeshës Diana është po aq i rëndësishëm sot sa ishte dekada më parë. Vetëm shikoni tendencën më të fundit të modës të vajzave blogere...
Disa ditë më parë  ylli i serialit "Keeping up with the Kardashians" Kim Kardashian fitoi gjyqin ndaj kompanisë "Missguided" duke fituar gati 3 milionë dollarë vetëm nga fakti se kompania kishte kopjuar veshjet e saj. Kim reagoi tepër ashpër...
Koleksioni i ri i Moschino ka erdhur në mënyrën më të veçantë të mundshme. Një "sherr" mes tre super modeleve Gigi Hadid, Irina Shayk dhe Joan Smalls i ideuar për të sjellë koleksionin e ri ishte reklama më e...
Celine Dion po shndrohet në një ikonë modë dhe ky vit e ka gjetur divën e muzikës sa në një qytet në një tjetër për javët e modës. Kudo ku ka shkuar ka rrëmbyer vëmendjen dhe kështu ka bërë...
1. Këmishë me vija dhe xhinse 2. Bluzë me mëngë të shkurtra, fustan njëngjyrësh sipër dhe çizme 3. Bluzë me mëngë të shkutra, xhinse dhe nallane 4. Trupore, xhiboks lëkure dhe shapka të mbyllura 5. Fund xhins dhe këmishë 6. Xhaketë xhins dhe fund me pala korrenti 7. Pantallona lino dhe bluzë me...
Nëse jeni duke kërkuar për stilin perfekt të flokëve që do t’ju nxjerri në pah format tuaja të fytyrës, ne ju shfaqim 7 modelet me të mira, frymëzuar nga yjet hollivudianë: 1-Flokët e gjatë me onde të butë. Kjo është...
Ajo ishte padyshim një nga femrat më të dashura për britanikët dhe jo vetëm. Princeshë Diana ishte një ikonë mode dhe akoma veshjet e saj janë në modë dhe dukeshat Meghan dhe Kate mundohen të imitojnë atë. Por me...

Duhet Lexuar

- SPONSOR -