Moderatoria e njohur dhe tepër e dashur për publikun shqiptarë ndodhet bashkë me bashkëshortin e saj në Kuba. Këtë vend përrallor moderatoria e “Thumb” ,ka vendosur ta shijoj vetëm me partnerin e saj, Tomin. Aulona është shprehur edhe në...
Këngëtarja shqiptare së bashku me Will Smith dhe Nicky Jam ka kënduar këngën e botërorit “Live It Up” në ceremoninë përmbyllëse të kampionatit në stadiumin Luzhniki të Moskës. Pas përfundimit të gjithçkaje, Era Istrefi   ka vënë autografin në disa...
Pas nënshkrimit të kontratës 4 vjeçare , përmes rrjeteve sociale ka reaguar edhe e dashura e futbollistit, Georgina Rodriguez. “Burrat e jetës time. Urime dashuria ime”, ka shkruar ajo krahas postimit të saj në Instastori .Çifti sapo ka  filluar pushimet...
Akrepi Ju ndoshta do të jeni krejtësisht në harmoni me ditët e ardhshme, Akrep. Sigurisht, ka ditë kur janë joshëse ku të largohesh nga realiteti i momentit dhe vështirësive të tij të bën mirë.Në kohë si sot, je aq i...
Bashkëshortja e kryetarit të bashkisë së Tiranës Ajola Xoxa, ndodhet në muajin e shtatë të shtatzënisë dhe pritet që në vjeshte të sjellë në jetë fëmijën e tyre të parë, të gjinisë mashkull. Veliaj i ftuar në “Top Arena”, ku...
‘Live it up’ u titullua kënga zyrtare e Kampionatit Botëror ‘Rusia 2018’ të cilën e performuan Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam. https://www.instagram.com/p/BlQgZSwjKZo/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=ybm29gyujhtv   Pas një peeformance magjike Era nuk harron të jetë edhe mirënjohëse ashtu siç i takon. ”Njohje për të...
Lëkura me yndyrë është e shkaktuar kur lëkura juaj prodhon vaj të tepërt, kjo quhet  sebum. Mbiprodhimi i sebum mund të jetë për shkak të një numri arsyesh të ndryshme, duke përfshirë faktorët trashëgues, mbi-scrubbing, kujdesit të lëkurës të...
Jemi në muajin e nxehtë të Korrikut, jo çdo herë na lind dëshira të jemi pranë detit apo të ndjekim ritualin “verorë” lahu në det ,dil nga deti ,rri në diell dhe sërish e njëjta gjë për disa herë...
Stan Dragoti regjisori dhe producenti hollivudian me prejardhje shqiptare. ka ndërruar jetë  në moshën 86 vjeçare në Los Angelos, Kalifornia. Ai ka lindur me 4 tetor të vitit 1932 në Nju Jork ku  shquhet për rolet e tij të...
Padyshim që mbeten tre femrat më seksi si në kohën e shtatzënisë por edhe pas saj. Tuna, Zajmina dhe Xhensila nuk i lanë muajt e tyre më të bukur të iknin tutje pa i dhuruar kohës që do të...

Duhet Lexuar

- SPONSOR -