“MATIÈRE NOIRE” Një përzierje e drurit të errët dhe lule të bardha hynë në një botë misterioze. Eksplorimi i universit është fantazia përfundimtare e  udhëtimit dhe aventura më emocionuese. “Matière Noire” ngre thellësi të paprekshme me një udhëtim nëpër pyjet më...
Anna Sui La Nuit de Bohème vjen si një shënim  i theksuar i patchoulit. Anna Sui  është një mrekulli. Nuk është e çuditshme, por ndryshe nga çdo parfum tjetër.Anna Sui është cilësia e  ajrore, e aromës së ndezur rinore.  Zambak...
“Pure XS  Fo Her” për  versionin e grave ,është një aromë provokuese që definitivisht nuk krijohet për të mbetur pa u vënë re. Me të çdo gjë është një çështje dytësore. Ky parfum krijon realizimin që pretendon të jetë...
Guerlain u themelua për të krijuar parfume luksoze, me cilësi të lartë që ishin mbi të gjitha durim i shkëlqyeshëm. Shumica e parfumeve Guerlain që debutuan deri në Noughties ishin parfume legjendare që luajtën me imagjinatën e konsumatorëve për...
Soleil Blanc nga Tom Ford është parfumi që përhapet përmes një arome  agrume me gaz që plotëson hapjen 'me erëza' të origjinalit. Ky parfum  gradualisht evoluon  një aromë lulesh.  Tom Ford është theksuar kryesisht nga lulëzimi i portokallit dhe...
Parfumi Moschino GLAMOUR është aq magjepsëse sa sugjeron vet emri i saj. Një parfum flirtues për zonjat e reja që kërkojnë një aventurë dashurie . Pirja e këtij parfumi ngjall feminitet  modern të prekur nga magjia e pastër dhe...
Hypnotic Poison Parfum nga Christian Dior, nënkupton joshje, Hypnotic Poison është një parfum vanilje orientale që vendos një humor tërheqës për një mbrëmje të kaluar me atë person të veçantë. Filluar në vitin 1998, kjo aromë e pasur dhe...
'Flowerbomb', një aromë aq avangarde sa që është përshkruar në më shumë se një rast si një copë arti më vete. Një kombinim i aromave duke përfshirë shënimet më të larta, marrëveshja e Tea, marrëveshja e Bergamot Oil dhe...
Shumica e aromave Guerlain bien në kategoritë e dashurisë. Guerlain është shtëpia  absolute e preferuar e parfumeve dhe normalisht ndodh që gjejmë  veten në frikë nga mjeshtëria e tyre edhe kur rezultatet nuk përputhen gjithmonë me kiminë tonë. Sidoqoftë, Nuit...
Ky krijim i veçantë është objekt i zhvillimeve teknike që kombinojnë traditën dhe inovacionin. Fjongo që dekoron amforën prodhohet duke përdorur një teknikë në të cilën një shtresë argjendi vendoset mbi një shtresë ari, transmeton mulliri.al. Kjo i jep një xhevahir...

Duhet Lexuar

- SPONSOR -