Nëse bëjmë një llogaritje fare të thjeshtë të pasurisë së David Beckham dhe Victoria dalim në përfundimin se çifti i njohur ka një pasuri marramendëse që kalon 1 bilionë dollarë. David dhe Victoria janë nga çiftet e preferuar të...
Disa vite më parë kur Donald Trump u zgjodh president, Meghan u shpreh e inatosur dhe plot mllef ndaj Trump duke e quajtur përçarës dhe paragjykues femrash. Por mesa duket ai nuk e mban mend këtë deklaratë dhe për...
Monica Bellucci është një nga femrat më të bukura të kinematografisë botërore dhe padyshim që asaj i shkon çdo gjë. Dhe këtë na i vërtetoi me look-un e ri. Aktorja e njohur vendosi që të lyej flokët bjonde dhe...
Robbie Williams dhe Ayda Field kanë 13 vite të martuar dhe nga dashuria e tyre kanë dalë dhe dy vajzat e vogla. Së fundmi këngëtari i njohur britanik i ka propozuar për martesë për  herë të dytë bashkëshortes së...
1 Simbolizon: Mprehtësinë Keni një mentalitet shumë kreativ dhe ju përpiqeni të bëni gjërat në mënyrën më të mirë të mundshme, keni aftësi më shumë se të tjerët në zgjidhjen e çdo situate, gjithmonë përpiqeni të keni mundësi të ndryshme...
Me siguri që të gjithëve u ka ndodhur që të digjeni papritur nga zjarri apo në rrethana të tjera. Por a bëjmë veprimet e duhura në pjesët e djegura ? Këto katër produkte do u vijnë në ndihmë për...
Pranvera dhe ditët e ngrohta me diell po afrojnë dhe të gjithë mezi presim që të vishemi hollë dhe të veshim sandale për të shpëtuar nga këpucët e trasha dhe të lodhshme. Por gjithmonë gabojmë më diçka, manikyrin pasi...
Met Gala është një nga ngjarjet më të rëndësishme në botën e modës pasi njerzit më të njohur mblidhen dhe ajo që të gjithë mezi presim të shohim janë veshjet e tyre. Por sa shkon çmimi i një bilete për...
Action Bronson është një reper me origjinë shqiptare që të gjithë karrierën e tij e ka ngritur në SHBA. Por gjatë performancës së tij ka ndodhur diçka që e ka bërë reperin të ndihet keq nga ana shëndetësore dhe...
Me siguri që kush e ka familjen Kardashian në Instagram e ka parë se sa e talentuar është North West. Vajza e çiftit të njohur është vetëm 5 vjeç por është shumë fëmijë çapkën dhe do të jetë kudo. Çdo të dielë Kanye...

Duhet Lexuar

- SPONSOR -