Ajdin Sejdiu , biznesmeni i njohur kosovar , njihet për lidhjet e forta ndër vite në Emeratet e Bashkuara.Si një biznesmen me këmbët në tokë dhe i suksesshëm ai  mbetet gjithnjë i preferuari i familjeve mbretërore në Dubai dhe...
  https://www.instagram.com/p/B0_HGfXnovY/?igshid=77b159mu52kl Festimet e saj të 22 vjetorit  janë shndërruar në një ekstravaganzë njëjavore. Dhe Kylie Jenner shihej tepër e dashuruar  ndërsa shoqërohej me të dashurin Travis Scott. Dyshja seksi tani i kthehet  Italisë për të bërë dallgë në detin e...
  Ajo vizitoi Murin Perëndimor në Izrael në fillim të këtij muaji, përpara se të vazhdonte me datën e radhës në turne, shkruan. Jennifer Lopez u kthye në Lindjen e Mesme të premten, ndërsa performoi për herë të parë në karrierën...
Në sallat e kinemave botërore shumë shpejt do të shfaqet në tre filma, me gjithë bukurinë e saj rrëzëllitëse, e madhja Monica Bellucci. Në revistën "Madame Figaro" , e cila i kushton kopertinën, aktorja shfaqet në formë të shkëlqyer në...
https://www.instagram.com/p/Bz89hkJhOTw/?igshid=15vytnm8j03p Scherzinger edhe pse ka kohë që nuk ka sjell ndonje projekt të ri muzikor ajo është aktive në rrejtin social Instagram ku ka publikuar disa fotografi dhe ajo duket mjaftë sensuale edhe atraktive. https://www.instagram.com/p/Bzx-6fWBhun/?igshid=70ougtjmx7u7 Nicole siç shihet është duke bërë stërvitje,...
  Ai ka luajtur me dhjetëra filma gjatë tre dekadave të fundit, duke arritur një vlerësim kritik në pothuajse secilën prej tyre, është nominuar për çmime të shumta dhe madje ka fituar një çmim Akademie. Sidoqoftë, kur bëhet fjalë për...
https://www.instagram.com/p/B03z9XSnm77/?igshid=17l281qghq7d7 Në një postim në Instagram të Mërkurën (7 Gusht), Katy Perry konfirmoi zyrtarisht se një këngë e re, "Talk Small", është në rrugën e duhur dhe po vjen. https://www.instagram.com/p/B01_L3THQnl/?igshid=qrzxb5er6b1t Këngëtarja zbuloi artin mbulues të këngës në mediat e saj sociale dhe...
Rita Ora  ka veshur bikine që zbulojnë shumë gjoksin e saj. Ylli i muzikës pop duket se gjithmonë zgjedh bikine që janë shumë më të vogla se sa gjoksi i saj. Në pushimet që po i kalon në Ibiza të Spanjës,...
Derisa po e presim vazhdimin e "Maleficent", në të cilin e luan sunduesen e së keqes, Angelina Jolie tha për “Elle” se botës i duhen më shumë femra të çuditshme dhe të liga. Në vend që t'u përgjigjej pyetjeve gazetareske...
Këngëtarja e njohur dhe tepër e dashur për publikun Ledina Çelo sot ka tërhequr vëmendje me postimin e saj duke na uruar një mëngjes tepër interesant. Ledina gjithmonë është përfolur si femrat më seksi të shoë bizit shqiptare dhe...
- SPONSOR -Smiley face

Duhet Lexuar