Ajo njihet për transparencen e saj me publikun, ku nuk ngurron asnjëherë të na tregojë se moda dhe koleksionet e fundit më parë kalojnë tek ajo. Së fundmi në instagramin e saj, ka hedhur një foto ku tregon veshjen dhe...
https://www.instagram.com/p/Bn5w9_Zl7yE/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=du8z3grkzs3h Aktoria e njohur e spektaklit humoristik të “Portokallisë”, Delinda Zhupa sot në profilin e saj në Instagram/Instastori, na ka zbuluar se baleti kontemporan me një akt “Rewind” do të vihet sërish në skenë në qytetin e Korçës në teatrin...
Eric Johnson dhe Jessica Simpson marrin pjesë në festimin e 10-vjetorit të Koleksionit të Jessica Simpson në Tavernën e Gjelbër në 9 shtator 2015 në New York City. Urimet duken nuk mungojnë  për Jessica Simpson, e cila është duke pritur...
Është një nga këngëtaret më të mira dhe këtë e ka vërtetuar me sukseset e njëpasnjëshme. Së fundmi ishte pjesë e një konkursi muzikor në Kinën e largët ku dhe doli fituese e çmimit të madh. Ky sukses i jashtëzakonshëm...
Emmys është një ceremoni e ndarjes së  çmimeve e cila është në qëndër jo vetëm të ShBA por në të gjithë botën për shkak se ndiqet nga shumë vende të ndryshme dhe si një event i rëndësishëm duhet që...
  Modeli 21-vjeçar dhe këngëtarja  24 vjeçare fluturuan jashtë shtetit për shfaqjen e Catwalk Show-it të Baldwin-it me Adidas Originals, pasi raportet që lidhën nyjën në Nju Jork javën e kaluar. Mami i Justin Bieber mërzitet në mënyrë të hatashme me...
Ditën e djeshme janë ndarë çmimet Emmy ku moderatorë ishin Night Live, Colin Just dhe Michael Che. Në momentin që u nderua me çmimin si “regjizori më i mirë i një emisioni varietetesh” për punën që bëri me Çmimet...
Pra, ne të gjithë kemi dëgjuar për madhështinë e të pasurit një qëndrim pozitiv ndaj jetës. Drejt situatave, njerëzve edhe çdo gjëje përreth,por si? Çdo ditë ne jemi të ballafaquar me momente të ndërlikuara që mund të shkaktojnë mendime...
Ditën e djeshme Victoria Beckham festonte 10 vjetorin e krijimit të brandit të saj. Në një ditë tepër të ngjeshur me sfilatën ku prezantoi koleksionin e saj të fundit , më pas një dreke familjare dhe ditën zgjodhi ta...
Vetëm disa javë më parë këngëtarja e famshme Carrie Underwood dha lajmin se është shtatëzanë me fëmijën e saj të dytë, me sportistin Mike Fisher. Por ajo ka treguar një histori të dhimbshme të jetës së saj lidhur me shtatëzanitë....

Duhet Lexuar

- SPONSOR -