VIP Gate

Mos i fol Rudinës!

Rudina Dembacaj, aktorja e njohur për imitimin e ish krye- parlamentares Jozefina Topalli, rrëfen ekskluzivisht për Mulliri.al si i ka ndryshuar jeta me princeshën e saj Viktoria, planet e reja në fushën e artit dhe televizionit. Ajo tregon për...
E qetë dhe e sigurtë në çdo gjë që thotë, Enada Hoxha rrëfen ekskluzivisht për mulliri.al emocionet përpara premierës së “Peshkatarët e perlave”, në Pallatin e Kongreseve. Ajo gjithashtu tregon se sa e shtrenjtë është familja për të, dhe...
Koreografia Enada Hoxha në një intervistë ekskluzive për mulliri.al, ka treguar për punën në Teatrin e Operas dhe Baletit, familjen, marrëdhënien me kolegët dhe balerinët e rinj. E pyetur se cfarë këshillash do t’i jepte stuudentëve të baletit dhe...
“Çdo gjë që nis ta bëj, e nis të menduar mirë, për të mos gabuar. Përfundimet kanë qenë të suksseshme, në karrierë apo në jetë, pikërisht sepse nuk kam cënuar askënd, vetëm kam menduar që çdo gjë të bëhet...
Duket e pabesueshme që për 65 vite asgjë nuk ndikoi që biznesmeni Ajdin Sejdiu të festonte ditëlindjen e tij. Sot, në ditëlindjen e 66-të zbulojmë arsyen e shtrenjtë, që ndikoi që tradita të prishej. “Nuk e kam festuuar asnjëherë. Nuk...
Ekskluzivisht për mulliri.al, Ajdin Sejdiu rrëfen një histori shumë të trishtë personale, një arsye që për 65 vite nuk e ka mposhtur dot, e të gjejë një arsye më shumë për të festuar ditëlindjen e tij. “Unë kam lindur në...
Edhe pse ka ndihmuar shumë në artin dhe kulturën shqiptare, Ajdin Sejdiu gjithmonë është sulmuar nga mediat. Edhe pse ka kontribuar edhe për këto të fundit. Por mulliri.al bluan të vërtetën, ndaj do të përmendim shkurtimisht disa nga qindra...

Duhet Lexuar

- SPONSOR -