Është ngjarja më e adhurueshme në Festivalin e Kanës. Yjet  hollivudiane  që të gjithë bashkohen për një qëllim. Kinematografia dhe moda u bënë bashkë në një ngjarje të madhe nën flamurin e solidaritetit. Kjo është amfAR Gala, një mbrëmje që...
Morena Taraku bukuroshja kosovare, sot ka ndarë me ndjekësit e saj një foto ku shihet me shefin e famshmëm të kuzhinës,  turkun , Nusret Gökçek. https://instagram.com/p/Bi3_bQXFh_H/ Nusret Gökçe i cili njihet me pseudonimin, “Salt Bae” bashkë me Morena bukuroshen duken tepër...
  53 vjeçarja Monica Bellucci , zgjodhi një kostumë të bardhë borë të debutojë për reklamën e fytyrës për markën Nivea .Njoftimi u bë më 9 maj në Palazzo Reale në Milano (  markë e cila do të sponsorizojë programin...
Dorina Mema është ajo femër që me bukurinë e saj fizike trondit Instagramin sa herë shfaqet me postimet e saj tepër të kuruara , transmeton mulliri.al. Sot ajo ndan një foto me ndjekësit ku krahas fotos shkruan; “Pak e kuptuan...
Mesa duket Met Gala 2018 nuk e ka frymëzuar Aurela Gaçen aspak sepse tendencat e fundit që u shfaqën në trupat e hollivudianeve .Aurela Gaçe i ka realizuar përpara pesë vjetësh këto tendenca me stilistët shqiptarë dhe ky event...
Koreografi i njohur i televizionit Klan , Albi Nako ndodhet aktualisht në Luzern, ku bashkë me trupën e tij të baletit ai ka shoqëruar këngëtaren Elvana Gjata në performancat e saj ku këndoi këtë fundjavë në “Avalon Club “në...
“Thumb” , tashmë emisioni që shtrydh personazhet  vip duke i akomoduar ato artistikisht të ndihen shumë mirë. Me një  profesionalitet dhe përkushtim total ,Aulona dhe Fatma e kanë bërë këtë emision të mari  përmasa profesionale deri aty ku kultura...
Sot në emisionin “Kush vjen për drekë” , në televizionin Klan , kanë qenë të ftuara dy artiste tepër serioze të skenës shqiptare. Njëra koreografe dhe tjetra këngëtare. Ka qenë moderatorja e talentuar e tv Klan Arjola Shehu, e...
Katy Perry dhe Orlando Bloom formalizojnë marrëdhënien e tyre në një takim me Papën Francisco. Thashethemet rreth një pajtimi të mundshëm të Orlando Bloom dhe Katy Perry filluan gati tre muaj më parë. Më pas, gazetat amerikane , pohuan...
Pa dyshim që këto tre personazhe mbeten personazhet vip më realiste sot për sot në tregun shqiptarë transmeton mulliri.al . Ata nuk bëjnë kompromise me hipokrizinë dhe as me servilizmin, ato janë thjeshtë ato, të fortë, të drejtpërdrejtë dhe...

Duhet Lexuar

- SPONSOR -