Lady Gaga u pagua për Steve Jobs dhe u paraqit në skenën Giant Rainbow në Apple Park , dje më 17 Maj, transmeton mulliri.al. Ngjarja, e cila shënoi hapjen zyrtare të “Apple Park”, ku solli Gagën si një ylber. Ajo...
Të gjithave na ndodh që të jemi në ditë jo të mira apo fytyra jonë të mos jetë në gjendjen e saj më të mirë. Aknet janë një nga problemet më stresuese tonat por nuk është fundi i botës kështu...
Bebe Rexha prej kohësh është kthyer në një frymëzim dhe shëmbull për gjithë femrat që e ndjekin atë. Këngëtarja shqiptare ka folur shpesh për kilet e saj dhe nuk e ka aspak problem faktin që ka celulit apo disa kile...
Prej pak ditësh, Meghan Markle dhe Princ Harry janë bërë prindër për herë të parë të një djali. Një ndër temat më të dikustuara gjatë shtatëtanisë së Dukeshës ishte fakti nëse djali i tyre Archie, do të ketë titullin Princ. “Kensington”...
Disa ditë më parë Kim Kardashian dhe Kanye West lajmëruan se erdhi në jetë fëmija i tyre i katërt nga nëna surrogate, pasi Kim nuk mund të lind më fëmijë pasi rrezikon jetën e saj. Fëmija është i gjinisë mashkull...
Një debat i madh ka përfshirë gjithë Amerikën dhe jo vetëm. Debati bën fjalë për një ligj që është nxjerrë në Alabama dhe ky ligj ndalon abortin. Ky ligj nuk është pritur aspak mirë nga femat anë e mbanë botës të...
Pas skandaleve të pedofilisë drejt Michael Jackson ku mbreti i pop-it akuzohet se ka përdhunuar fëmijë tani rradha e akuzave për pedofili është e Elvis Presley. Është autori James Williamson ai që ka zbuluar faktet tronditëse. Ai shkruan se...
Lidhja e tyre do ishte e denjë për një tenenovelë meksikane. U lidhën, u ndanë, tradhëtuan, lindën fëmijë e çfarë s'ka ndodhur me marrëdhënien e tyre. Por Khloe edhe pse kaloi një periudhë të vështirë pas ndarjes përfundimtare (të...
Kim Kardashian do heq dorë së shpejti nga televizioni dhe po përgatitet fort për t'u bërë një avokate e zonja. Ajo është duke studiuar kriminalistikë dhe do të jetë një avokate e ardhshme. Dhe sigurisht që asaj i duhet të...
Rita Ora është duke shijuar sukseset e saj dhe këngëtarën me origjinë shqiptare e shihni kudo ku ka festa dhe ndarje çmimesh. Këtë herë bukuroshja shqiptare ndodhet në Festivalin e Filmit në Kanë, jo për të fituar ndonjë çmim por...

Duhet Lexuar

- SPONSOR -