Cardi B është një nga reperet më të mira dhe po ashtu është një repere që nuk e vret shumë mendjen dhe takohet shpesh me fansat e saj. Këtë herë reperja është takuar me një menaxher artistash shqiptar dhe gjejeni pak çfarë ka ndodhur. Drini Zatriqi publikoi videon në Instagram ku shihet ai bashkë me reperen dhe i mëson kuptimin e emrit të saj në shqip. “Jam këtu me shqiptarin… Po prit…”, thotë Cardi, “A nuk është kuptimi i emrit tim në shqip “d***”– tha ajo duke iu refeuar fjalës në anglisht për “penis”. Mes të qeshurash Cardi i thotë atij : “Eeee, e shikon që e dija?”

- SPONSOR -Smiley face