Cardi B thuajse nuk njihet në paraqitjen e fundit me flokët e saj të thjeshtë dhe pa make-up e lodhur, teksa e bën rrugën drejt Cyrihut, përmes një avioni privat.

Reperja 26 vjeçare, shihet tejet e lodhur me  flokët e mbështjellura me një shall.

- SPONSOR -Smiley face

“Rrugës për në Zvicërr, jam shumë, shumë e sëmurë. Më dhemb fyti dhe stomaku gjithashtu”: Ka thënë ajo.

Kjo nuk është hera e parë kur reperja paraqitet me probleme shëndetësore.

- SPONSOR -Smiley face