Reperja e njohur nuk qënka e mirë vetëm në rep por ajo së fundmi është përkushtuar edhe tek moda.

Vetëm disa orë më parë ajo ka postuar disa foto nga koleksioni i saj më i ri. Në fakt Cardi B njihet si një nga artistët që ka më shumë ndikim në modë pasi ajo është shfaqur shpesh herë në sfiladat e modës të kompanive më të mëdha të modës dhe veshjet e saj kanë pikasur gjithmonë.

Duke u Ngarkuar...

Ndiqni fotot më poshtë për të parë koleksionin e saj të fundit….

- SPONSOR -