Qejfi ! Sepse ishte nata e vajzave ! Taylor Swift, Selena Gomez dhe Cazzie David postuan foto duke treguar që kanë kaluar natën të treja për qejfin e tyre.

View this post on Instagram

20wineteen

A post shared by Taylor Swift (@taylorswift) on

Duke u Ngarkuar...

“20verëvjeç” shkroi Taylor në foton e postuar në Instagram teksa ishin të qeshura.
Në foto Taylor mban një gotë verë të bardhë në dorë ndërsa Selena një kafe. Kjo është hera e parë që Selena shihet me Taylor pas rehabilitimit të Selenës.

Selena Gomez u shtrua në spital disa muaj më parë për një problem një ajo pati me qelizat e bardha të gjakut problem që vinte si shkak i transplantit të veshkës. Tani këngëtarja është në një gjendje të mirë shëndetësore dhe të gjithë mezi presim që ajo të rikthehet në skenë.

- SPONSOR -