Roza Lati moderatorja e njohur, njihet për humorin e saj dhe batutat që ajo bën për të krijuar shpesh herë situata të bukura plot shoë brenda tyre… Në këtë festë kaq të rëndësishme nuk kishte se si të mungonte një dedikim aq origjinal , plot ndjenja dhe emocion për Rita Latin, për mamanë e Rozës.

Duke u Ngarkuar...

Në dedikimin e Rozës shohim shumë thjeshtësi, dashuri, origjinalitet të lindur dhe mbi të gjitha ky dedikim mban brenda një dashuri që nuk ka nevojë për shumë fjalë…

“E vogla ime!!! Sot eshte dita e femrave te forta! Femrave te pavarura! Nenave te pamposhtura!
SOT… ESHTE DITA JOTE.
Per mua…. Je simboli i feminizmit, i pozitivitetit, simbol i femres qe ja del MBANE…. GJITHMONE…. dhe qe sido te te perplasi jeta, bie gjithmone ne kembe.
E vogla ime, keto foto tregojne qarte se sa te lidhura jemi ne te dyja. Dhe tregojne  vetem mimikat e nje 24 orshi standart tonin. Hahaahhahhaahahh…..
I love you mom!” , ka shkruar Roza në Instagram.

- SPONSOR -