Në janar të 2019 këngëtari i njohur Ricky Martin dhe partneri i tij Jwan Yosef u bënë prindër për herë të parë dhe u bekuan me një vajzë. Vogëlushja erdhi në jetë nga një nënë mbartëse (surrogate). Ricky Martin u shpreh shumë i emocionuar që arriti të bëhej baba për herë të tretë dhe është shumë i lumtur.

Gjatë gjithë këtyre muajve ai nuk ka postuar fytyrën e vajzës duke dashur mos e bëjë publike por këngëtari nuk i ka rrezistuar dot një fotoje tepër të ëmbël. Ai shfaqet bashkë me vajzën e tij Lucia dhe na zbulon për herë të parë fytyrën e vogëlushes.

View this post on Instagram

La luz de mis ojos #Lucia

A post shared by Ricky (@ricky_martin) on

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face