Disa zgjedhje janë më të mira në çift ! Data 31 Tetor ishte një datë ku të gjithë zgjodhëm kostumin dhe maskimin tone dhe shkuam të festojmë Halloween-in. Ishin të shumta çiftet që zgjodhën të kombinoheshin me njëri-tjetrin. Jay Z me Beyonce, Bella Hadid me Weeknd, Chrissy Teigen dhe John Legend zgjodhën të kombinohen me njëri-tjetrin dhe rezultati ishte fantastic !

John Legend dhe Chrissy Teigen zgjodhën të bëhen si Mbretëresha Elizabet dhe Princi Filip. Bella dhe Weeknd u kthyen në vitin ’90 duke u bërë si personazhe të filmit horror “Beetlejuice”. Jay Z dhe Beyonce u veshën si personazhet olimpike Florence Griffith dhe Tommie Smith.

- SPONSOR -Smiley face

Ndiqni fotot më poshtë për të pare më shumë…

View this post on Instagram

They got candy? LEGO!

A post shared by Justin Timberlake (@justintimberlake) on

View this post on Instagram

🇬🇧👸🤴🏽🇬🇧

A post shared by John Legend (@johnlegend) on

- SPONSOR -Smiley face