View this post on Instagram

22 🌻💗✨✨

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

- SPONSOR -Smiley face

Festimet e saj të 22 vjetorit  janë shndërruar në një ekstravaganzë njëjavore. Dhe Kylie Jenner shihej tepër e dashuruar  ndërsa shoqërohej me të dashurin Travis Scott. Dyshja seksi tani i kthehet  Italisë për të bërë dallgë në detin e Caprit, transmeton mulliri.al.

Mesa duket ditëlindja do të zgjasë një muaj sipas parashikimeve…/mulliri.al

- SPONSOR -Smiley face