Gigi Hadid kishte ditëlindjen  e saj të 23-të ditën e hënë. Modelja ishte veshur me fustan  Versace për festën e saj por  më vonë ajo ndryshon veshje dhe paraqitet me tuta dhe me këmishë nga Juicy Couture.

Duke u Ngarkuar...

Veshja përmbante 2300 kristale  Swarovski  për të qenë të saktë. Tani mësuam që luksi nuk ka fund për Gigin edhe kur vishet sport.

- SPONSOR -