Vjen momenti i shumë pritur Dua Lipa më në fund ka publikuar këngën e saj të re “One Kiss” të cilën e ka në bashkëpunim me Calvin Harris, ish të dashurin e Rita Orës. Kënga me siguri që do të jetë një hit sepse që kur e dëgjon për herë të parë të bën ta rikthesh e ta dëgjosh sërish. “One Kiss” kënga më e re ka dal në Youtube dhe në gjitha platformat e tjera digjitale muzikore.

- SPONSOR -