Teksa ka qënë duke folur për revistën Vogue, Dua Lipa ka folur për punën e saj të parë. Këngëtarja me origjinë shqiptare do jetë në faqen e parë të revistës Vogue për muajin janar dhe ajo u shpreh se e kishte ëndërr këtë gjë.

Duke u Ngarkuar...

Dua Lipa tha se ajo nuk e ka pasur aspak problem që të punonte në një restorant si shërbyese përpara se të bëhej yll ndërkombëtar.

“E lash punën në të cilën punoja në Soho. Isha pritëse klientësh  në një restorant. Pasi e nënshkrova marrëveshjen, isha e lumtur sepse s’kisha nevojë të kthehesha më në atë vend” ka thënë Dua.

- SPONSOR -