E veshur  me marka  të shtrenjta Dua Lipa ka dashur  të bëj një miksim të stilit fashion me atë që quhet “Shik”. Me këtë look Dua Lipa ka qenë së fundmi e pranishme në “BBC One”, ku ka realizuar një intervistë të gjatë rreth karrierës së saj.. Varsja Versace shkonte shumë në qafën e Dua Lipës . Kjo varëse  e Versaces , është një ndër aksesorët më të shtrenjtë.

Duke u Ngarkuar...

Sigurisht që edhe xhaketa Balmain kushton tepër shtrenjtë, por kombinimi i poshtëm që Dua Lipa ka dashur ta veshi me geta dhe sandale duket paksa demode. A nuk do ishte më bukur që kjo xhaketë tu kombinonte me pantallona tub ashtu siç edhe vet Balmain i ka kombinuar kostumet dhe me një palë këpucë dhe jo sandale që tregojnë getat e ndezura?!

Megjithatë Dua Lipa  dukej fantastike teksa interpretonte këngën e saj më të re “One kiss”, të cilën e solli në bashkëpunim me Calvin Harris.

 

- SPONSOR -