Si dukesha e Sussex, Meghan Markle është shumë e kujdesshme kur vjen puna tek veshja. Stilistët më të mirë ndihen të privilegjuar kur dukesha zgjedh ata. Por mesa duket Victoria Beckham ndoshta nuk do e ketë privilegjin të veshë Meghan Marklen.

Meghan nuk është një fanse e veshjeve të Victorias pavarsisht se Victoria Beckham dhe David Beckham ishin të ftuar në dasmën e tyre në vitin 2017. Por ka qënë vet Dukesha që është shprehur se përse nuk vesh fustanet e Victorias.

Duke u Ngarkuar...

“Ajo çfarë jam duke mësuar është se edhe pse gjërat mund të duken shumë të bukura në kremastar kjo s’do të thotë që ajo do më shkojë mua. Si përshëmbull, unë i dashuroj fusanet e Victoria Beckham por unë nuk e kam bustin e gjatë për të pasur atë siluetë.”- është shprehur Dukesha e Sussex.

Epo mesa duket Meghan ju dha një mesazh shumë të mirë vajza, mos zgjidhni një fusan sesa i bukur është por sesa mirë ju rri dhe a ju shkon !

David and Victoria Beckham arrive at St George’s Chapel at Windsor Castle for the wedding of Meghan Markle and Prince Harry. PRESS ASSOCIATION Photo. Picture date: Saturday May 19, 2018. See PA story ROYAL Wedding. Photo credit should read: Chris Radburn/PA Wire
- SPONSOR -