Ditën e djeshme lajmi se Alex Rodriguez tradhëtoi Jennifer Lopez fill pas fejesës pushtoi mediat dhe të gjithë spekuluan për një ndarje të tyre. Por mesa duket as Jennifer dhe as Alex nuk e vranë mendjen madje u dhanë dhe një përgjigje siç duhet komenteve. Ata janë fotografuar duke shijuar rrezet e diellit në Bahamas. Pavarsisht komenteve Jennifer nuk e ka vrarë mendjen madje parapracët thanë se ajo ishte shumë e qetë, dhe në dorë shihej edhe unaza 4.5 milionë dollarëshe. Epo mesa duket çiftin duhet të lemë rehat të shijoj pushimet pasi qënkan të lumtur bashkë…

- SPONSOR -Smiley face