Donald Trump njihet si një nga presidentët më harrakat dhe aspak gentleman që ka pasur ndonjëherë SHBA. Këtë herë ai ka bërë një veprim që i ka habitur të gjithë (edhe pse priten nga Trump këto veprime). Donald dhe Melania  ishin duke pritur Kryeministrin e Republikës çeke Andrej Babis dhe bashkëshorten e tij dje pasi takohen, Donald merr kryeministrin brenda ndërsa gratë i lanë jashtë. Dhe të gjendura ngushtë nga ky veprim aspak xhentil, Melania dhe Monika futen brenda Shtëpisë së Bardhë. Video më poshtë e tregon më mirë gjithë situatën :

Smiley face