Angelina Jolie është një nga aktoret më të bukura dhe sigutisht që edhe kete here nuk zhgenjeu. Aktorja e njohur ka qënë pjesë e premierës së filmit “Dumbo” ditën e djeshme. Angelina shoqërohej nga katër fëmijët e saj Vivienne, Knox, Shiloh dhe Zahara, që tërhoqën vëmendjen e të gjithëve ndërsa mungesa e dy fëmijëve të tjerë ngriti dyshime. Ajo kishte zgjedhur një fustan  ngjyrë perle që ishte i tregonte shumë, po ashtu ajo kishte nxjerrë  kurrizin dhe tatuazhet e shumta që janë mbi 20 të tillë . Flokët kishte zgjedhur ti mbante thjesht dhe me një make-up natyral  që e tregonte shumë bukur. Nëse menduat se ajo do jetë pjesë e filmit “Dumbo” gaboheni, por ajo do jetë shumë shpejt pjesë e filmit  “Maleficent: Mistress of Evil” që e ka premierën vitin tjetër.

 

- SPONSOR -Smiley face