Edhe pak muaj  Eva Longoria do të  bëhet nëna e fëmijës së saj të parë. Veshja klasike e zezë vazhdon mbretërimin e saj  edhe për gratë e tjera shtatzëna.

Duke u Ngarkuar...

Nëse në version mini apo të gjatë (duke e përshtatur atë me kodin e veshjes sipas secilës situatë), aktorja e ka bërë këtë copë aleati  që të jetë aq e  favorizuar sa të jetë e mundur transmeton mulliri.al.Të duket më e gjatë (aktorja është 1.57m), ajo pothuajse gjithmonë përdor sandale me takë të lartë me rrathë të kyçit të këmbës, që mbajnë këmbën, dhe gjithashtu  të njëjtën hairstyle: bisht i cili rrit këtë efekt.

Aktorja e di se si të mburret me shtatzëninë dhe me stilin  e saj  që po e shoqëron në shtatzëni dhe e tregoi atë në qilimin e kuq, në premierën e Overboard, filmi në të cilin ajo është në të. Për këtë rast ajo kishte   veshur një fustan të zi mini të shtrënguar nën gjoks, dhe transparente me  mëngë të gjata; një veshje e projektuar  nga Alberta Ferretti. Ajo  e kombinoi atë me sandale me shirita. Mulliri.al

 

- SPONSOR -