Elhaida Dani ishte në qendër të vëmendjes disa ditë më parë kur u diskutua fituesja e Këngës Magjike. E pozicionuar në vendin e dytë, Elhaida bëri një status falënderues dhe mesa duket e mbylli atë kapitull. Ajo ka publikuar në Instagram një fotografi ku shfaqet me një tufë me trëndafila të kuq në dorë. A është dikush që i ka vjedhur zemrën këngëtares? Nuk dihet ende, edhe pse në intervistat e dhënë kohët e fundit vetë Dani ka treguar se nuk është e dashuruar…

- SPONSOR -