Këngëtarja tepër seksi dhe super e talentuar Enca, ka postuar në insta storin e saj një foto tepër sensuale ku duket tepër femërore dhe seksi. Mesa duket Encën nuk e shqetësojnë fare fjalët apo gjykimet e njerëzve sepse një vajzë inteligjente si Enca kur ka kohë të lirë i thumbon me nga një statuset e saj gjykuesit dhe i tregon sërisht dekolten që ja ka falur Zoti dhe nuk përpiqet aspak të ndryshojë sepse kur gëzon diçka të bukur siç ja ka dhuruar natyra nuk kanë pse të shqetësohen disa që nuk lanë tullumbace pa vënë për tu dukur njëherë të vetme si Enca!

- SPONSOR -Smiley face

E mbushur me aktivitete dhe shfaqe jashtë vendit ,Enca duket tepër e lumtur dhe e mbushur shpirtërisht nga ana artistike. Suksese nga mulliri.al!

 

- SPONSOR -Smiley face