Lidhja e tyre kishte kohë që përflitej, por asnjëri prej të dyve nuk e kishte konfirmuar. Bëhet fjalë për çiftin më të ri të Showbizit, Klea Huta dhe Elgit Doda. Deri tani ata kanë publikuar vetëm një foto sëbashku, ndërsa sot ka qenë vetë aktorja ajo që ka publikuar foton e rradhës me rastin e ditëlindjes së Elgitit. Poshtë fotos Klea ka shkruar: “Faleminderit që ekziston. Gëzuar ditëlindjen Elgit Doda”.

- SPONSOR -