Tashmë është bërë normale që Dukesha e Sussex-it të gjykohet nga fansat dhe të  marrë sygjerime nga ta. Këtë herë ndjekësit e Meghan kanë një kritikë për të dhe mënyrën se si e mban ajo të voglin Archie.

Sipas fansave Meghan nuk di të mbaj fëmijën e saj dhe e mban si të ishte lodër. Por këto komente janë cilësuar si të tepruara pasi Dukesha është një nënë e re dhe ka vetëm 2 muaj që ka marrë në krahë vogëlushin.

- SPONSOR -Smiley face

Ndërsa ka edhe nga ata që i kanë dalë në mbrojtje dukeshës duke u shprehur se ajo po gjykohet shumë kohët e fundit dhe duket sikur të gjithë e kanë inatin me të.

- SPONSOR -Smiley face