Fedez është një nga personat më të ndjekur në Instagram dhe nëse hyn në profilin e tij çfarë nuk gjen. Reperi i njohur është në një lidhje me bloggeren Chiara Ferragni dhe kanë një djalë bashkë. Fedez dhe Chiara janë duke shijuar pushimet e tyre në ishullin e Ibiza dhe bashkë me ta janë miq dhe familjarë të tyre. Këtë herë reperi ka postuar një video qesharake ku tregon se si hiqen pikat e zeza në fytyrë dhe zhyt fytyrën në rërë. “E shkëlqyeshme për eleminimin e pikave të zeza”, shkruan ai. Sigurisht që reperi e ka pasur me shaka kështu që mos e provoni pasi do ju acarohet fytyra…

View this post on Instagram

Ottimo per eliminare i punti neri

A post shared by Fedez (@fedez) on

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face