Moderatorja e njohur Fiori Dardha sot feston 38 vjetorin e saj dhe duket tepër e lumtur mes lulesh. Dhurata më e bukur e Fiorit sot ishte surpriza që stafi i punës ku Fiori punon kishin përgatitur një tortë tepër të bukur ku kishte formën e numrit të saj të lindjes “38”. Gjithashtu moderatorja ishte e mbuluar edhe nga shumë tufa lulesh ku dukeshe tepër e lumtur dhe plot harmoni. Mulliri.al ju uron edhe 100 vite të lumtura!

- SPONSOR -