Marina kishte kohë që nuk postonte foto në rrjetet sociale dhe mungesa e saj ndihej tepër, por tashmë bukuroshja  dhe moderatorja e njohur e televizionit Klan e ka vendosur mos të na braktisë më transmeton mulliri.al. Në këtë pasdite Marina shfaqet tepër seksi në krahët e Getoarit.

E veshur   stylish dhe me shije format fizike të Marinës duken edhe më të bukura … Gjithashtu dhe Getoari i përshtatet tepër bukur stilit të Marinës sot. A nuk mbetet kjo fotografi si foto më e bukur e ditës?