Reperi me famë botërore Drake ka publikuar një foto në profilin e tij të Instagarmit ku shfaqet ai ulur vetëm në një tavolinë dhe një karrige bosh në krahun e tij. Deri këtu nuk ka asgjë për t’u çuditur! Por pikërisht në këtë vend bosh ai ka etiketuar yllin e kinematorgafisë, Angelina Jolie.

Duke u Ngarkuar...

Të shumta kanë qenë komentet dhe reagimet e fansave të cilëve u ka pëlqyer humori i tij.

Një nga komentuesit thotë se “Drake sapo e çoi në një nivel tjetër flirtimin dhe darkat romantike”.

- SPONSOR -