Tashmë kanë përfunduar të gjitha përgatitjet për festivalin ‘Sunny Hill’ që mbahet me 2, 3 dhe 4 gusht.

- SPONSOR -Smiley face

Edhe disa nga artistët që do të performojnë në këto data janë nisur drejt Prishtinës, është reperi i njohur shqiptar, Gashi ka treguar se po udhëton për Kosovë.

Në një status në llogarinë e tij në ‘Instagram’ Gashi njoftoj se së do të sjell edhe disa bluza që mbajnë flamurin kombëtar dhe logon e ‘Sunny Hill’.

“Rrugës për Kosovë, do ta sjell edicionin tim të limituara të bluzave me vete”, ka shkuar Gashi.

Kujtojmë që Gashi do të performoj në natën e dytë të festivalit me 3 gusht.

- SPONSOR -Smiley face