Koreografja dhe modelja Megi Ndokaj pasi përfundoj studimet e larta dhe magjistraturën në Universitetin Arteve vazhdon karrierën e saj në Nju Jork ku shihet tepër e impenjuar në zanatin e saj pasi Nju York ishte vendi që e realizoi dhe po realizon ëndrrat e saj ditë pas dite… Një studente shembullure dhe sot një femër e kompletuar ku zotëron zanatin e saj edhe jashtë Shqipërisë.

Duke u Ngarkuar...

Jeta luksoze e Megit nuk vihet re vetëm ditët e sotme pasi Megi vjen nga një familje tepër e pasur ku prindërit e saj janë tepër të përkushtuar pas saj . Bukuroshja po shijon momentalisht disa ditë të mrekullueshme në Los Angeles.

Modelja ka vizituar vendet më të kripura që çdo kush do ti kishte ëndërr ti vizitonte, me pak fjalë futuni në profilin e saj në Instagram dhe na jepni të drejtë kur ne themi që Hollywood duket më i bukur kur është  edhe Megi Ndokaj.

- SPONSOR -