Ariana Grande dhe Pete Davidson u ndanë disa muaj më parë dhe direkt pas ndarjes ish-i i saj ka nisur një romancë të re me aktoren e njohur Kate Beckinsale. Pete 25 dhe Kate 45 u fotografuan disa javë më parë por asnjëri nuk pranoi lidhjen por mesa duket ata kanë vendosur ta bëjnë publike lidhjen e tyre dhe ku më mirë se sa në një ndeshje hokej. Çifti i ri u fotografua në New York teksa ndiqnin një ndeshje hokeji dhe gjatë gjithë kohës putheshin dhe përqafoheshin. Por fansat e tyre nuk i pëlqyen këto veprime të ekzagjeruara të tyret pasi gjatë gjithë kohës putheshin madje dhe  “french kiss”. Epo ju pëlqen apo jo, duket që janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin !

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face