Ditën e sotme është duke u zhvilluar ceremonia martesore e Princeshë Eugenias me Jack Brooksband dhe organizimi është perfekt. Një dasmë magjike dhe plot të ftuar.

Por ajo që na preku të gjithëve ishte momenti kur Jack Brooksband pa Eugenian për herë të parë nuse dhe reagimi i tij ishte i veçantë. Kamerat arritën ta kapnin momentin kur ai thotë “Oh zemra ime” në momentin që ajo po futej me babain  e saj Andrew.

Duke u Ngarkuar...

 

- SPONSOR -