Nisi me paraqitjen e Jennifer Lawrence në sfiladën e Dior dhe përfundoi me Emma Stone në sfiladën e Louis Vuitton. Java e modës në Paris nisi disa ditë më parë dhe janë të shumtë vipat që marrin pjesë si në sfilada por edhe vetëm për të parë koleksionet e fundit të kompanive të modës. Personazhe të ndryshme si Emma Stone, Jaden Smith, Sienna Miller, dhe Gigi Hadidi na treguan edhe ato stilin e tyre, ndersa modelja e njohur Naomi Campbell na la pa fjalë me veshjen e saj. Ndiqni më poshtë fotot për të parë të gjithë vip-at që morën pjesë..

 

- SPONSOR -Smiley face

    

- SPONSOR -Smiley face