Së fundmi ajo është në një lidhje me aktorin Channing Tatum dhe janë shumë të lumtur bashkë. Ata kanë disa muaj bashkë dhe lidhja e tyre po shkon shumë mirë. Dhe sigurisht që Jessie e do gjithë vëmendjen për vete. Këngëtarja e njohur ka postuar një foto që e ka nxehur Instagramin. Duke u ushqyer dhe topless, Jessie J dukej shumë hot por cila është arsyeja qesharake pse pozoi nudo ? E thjeshtë, sepse kishte vapë ! Këngëtarja njihet si një tip shumë karizmatik dhe shpesh herë poston foto funny ndërsa kishte dhe nga ata fansa që pyesnin se kush e bëri foton por të gjithë e dijmë përgjigjen. Channing !

- SPONSOR -