Këngëtarja e njohur shqiptare Jonida Maliqi sapo na lajmëroi nëpërmjet Instagramit të saj se kënga saj më e fundit “N’Errësirë” është publikuar sot në kanalin YouTube. Është  një videoklip tepër profesional dhe i bukur aq sa fjalët do ishin të tepërta po të fillonin dhe ta përshkruanin këtë vepër artistike. Nëpërmjet një statusi të saj në profilin e saj në Instagram Jonida shprehet me plot emocion për arritjen e saj të fundit, transmeton mulliri.al.

Duke u Ngarkuar...

“Me ne fund pas shume diteve pune dhe muajve deshire per te sjelle nje pjese te shpirtit tim, nga qielli i 7 kam kenaqesine t’ju lajmeroj se kenga N’ERRESIRE publikohet sot ne Youtube ne oren 17:00”, shprehet ylli i muzikës Jonida Maliqi. Mulliri.al

- SPONSOR -